„Beszéld el nekem a múltat, s megismerem belőle a jövőt!" (Konfucse, kínai bölcs)

Jó tanács

Röviden

Téli szünet

2017. december 22-től 2018. január 2-ig

2017. december 17 - vasárnap
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • red style
  • yellow style
Nyitólap Rólunk Diákok
Diákok 2017/2018.
1. a osztály

Osztályfőnök:

Bihari Gabriella 

Csépány Kende Zoltán
Elek Kármen
Fehér Zalán István
Gaál Eszter
Hechtl Luca
Himberger Ádám
Horváth Amira
Intze Mór Zoltán
Jakab Elizabet
Kapuvári György
Komáromi Csaba
Marlok Lili
Molnár Balázs
Muszka Soma Petko
Müller Eszter Katalin
Németh Gergő
Papp Donát Kristóf
Raksányi Emese
Solymosi Ádám
Süveges-Móri Tamás
Szabó Réka
Szántő Gergő Zétény
Szombati Orsolya
Szontág Zsófia Veronika
Tomlinson Gusztáv Konstantin
Waller Eliza
Wieszt Nóra

 

 
1. b osztály

Osztályfőnök:

Fetterné Stocker Anna

Bali Jázmin
Blaskó Dóra Kinga
Csenki András
Eichardt Milán
Farkas Marcell
Fedasz Franciska
Halmi Petra
Hargitai Bence
Horváth Jázmin Anasztázia
Horváth László
Koczor Johanna
Koczor Emma
Krivinger Zsófia
Lieber Patrícia Anna
Molnár Jázmin
Müller Benett
Müller Odett
Pál Vivien
Palánki-Wieszt Balázs
Peller Balázs Károly
Peller Csenge
Pleva Vilmos
Skoda Benett
Sodró Bendegúz
Stepanek Sándor
Szabó-Vadász Kira Xénia
Szomolányi Noémi Éva
Trepka Virág Maja
Vörösvári Fanni
Záborszky Szabolcs Alex

 

 
2. a osztály

Osztályfőnök:

Botzheim Tiborné

Bodnár Gergely
Breier Kamilla
Brezovszki Viktor
Csépány Vivien Zoé
Dvorán Áron
Ecsedi Máté
Fila Zalán
Gerőfi-Gerhardt Emma
Guth Aliz Viktória
Jung Panna Eszter
Kimmel Laura
Kosztka Tamás
Kovács Léna Emma
Krausz Barnabás
Krupp Máté
Niesz Dániel
Pálmai Barnabás
Rácz-Parádi Lilla
Rádler Áron
Scheller Kata
Solti Olivér Ádám
Sörös Veronika
Szabó Virág Tamara
Szauter Ádám Gábor
Szontág Lőrinc
Tagscherer Lilla
Tirtsi Lia Magdolna
Vályi-Nagy Viola
Varga Tamás
Vojácsek Dorina
Zsöllei Benedek

 

 

 
2. b osztály

Osztályfőnök: 

Uszkai Ágnes

Altbäcker Adrián
Czink Eliza Hanna
Dobos Krisztina
Erményi Zsolt
Farkas Nóra
Fogarasi Dávid
Gündert Szabolcs Sándor
Horváth Melissza
Horváth Rubina Erzsébet
Hökkön Dávid Bence
Jeskó Napsugár Emese
Kárpáti Benedek Dominik
Kovács Áron
Kovács Zsolt Ferenc
Krammer Hannelore Szofia
Laczkó Hanna
Lánczi Zina
Marosi Levente
Maróti Vivien Veronika
Mátrai Brúnó Joakim
Német Blanka
Német Levente
Perhács Ferenc
Raffael Orsolya Erzsébet
Rojowski Viktória
Sodró István
Spiegelberger Dániel
Strbik Dominik
Varga Zalán Mihály
Zsigmond Ádám

 

 
3. a osztály

Osztályfőnök: 

Mirkné Nick Anna

Bajusz Virág
Bencze Kincső Dorka
Bognár-Lovas Jázmin
Griff Nóra
Heer Hanna
Holicza Péter
Horváth Attila
Horváth Noel Adorján
Jakab Gábor László
Kis Zsombor
Kollár Júlia
Marlok Szabolcs
Mátrahegyi Flóra
Mátrai Macell
Mauterer Regina
Mészáros Sarolta Erika
Molnár Kinga Alíz
Pálfi Aisa Imola
Parniczky Nikolett
Payer Jázmin
Peller Benedek
Peller Janka
Poór Panna
Révai Dorina
Scheller Ákos
Szabó István Zoltán
Szabó Péter
Sztaracsek Laura
Varga Ferenc
Végh Ágoston
Zöld Zsombor

 

 

 
3. b osztály

Osztályfőnök:

Horváth Anikó Katalin

Balogh Ágnes
Bogár Léna
Borza Zsófia
Csiszér Barbara
Erk Júlia
Fetter Ármin
Gyukin Alexandra
Halmschláger János László
Hidasi Léna Rebeka
Jónás Ilona
Jurics Viktória
Kerekes Csilla Viktória
Kispál Tícia
Kiss Sára
Koszek Bettina
Kovács Gergő
Kristóf Marcell
Krupp István
Manhertz Ferenc
Marosvásárhelyi Kristóf
Pribusz Anna
Szabó-Vadász Kevin Zénó
Szakolczai Anna
Szántai Adrienn
Szűcs Milán Bence
Vécsei Gellért
Völgyi Boglárka Luca
Völgyi Vanda Viola
Warcholik Vanda
Wieszt Anna Mária
Zbrás Nóra

 

 
4. a osztály

Osztályfőnök:

Manherczné Ruppel Györgyi

Apollónia Szilvia
Bodnár Gábor Péter
Botzheim Bodza
Braun Panna
Fricska Flórián
Für Dorottya Réka
Geiszvinkler Attila
Izsák Krisztián
Jónás Pál Benjámin
Juhász Viktor
Károssy Kata Réka
Kis Borbála
Klein Léna
Komáromi Levente
Kovács Miksa Gábor
Makkai Olivér Attila
Nick Alexandra
Niesz Eszter
Rácz-Parádi Márton
Somogyi Bendegúz György
Sóskuti Csongor György
Szilágyi Zille Sára
Varga Ádám
Varga Vazul Viktor
Varga Vince
Wenczel Zsófia
Zólyomi Norbert

 

 
4. b osztály

Osztályfőnök:

Varga Nóra

Angyal Borbála
Aszt Petra
Bardóci Eszter
Breier Blanka
Bubrovszki Réka Luca
Büte Réka Erika
Császár-Fazekas Bence
Falajtár Bendegúz Tibor
Fritz Bianka
Fritz Jázmin
Gál Márk
Jakab Fruzsina
Juhász Attila
Kapuvári Melinda Julianna
Koczor Dalma
Konkoly Zoltán
Kovács Ákos Gergő
Kővári Barnabás
Laczkó Imola
Mogyorós Eszter
Nick Rebeka
Nyárádi Laura
Poór Ábel
Raksányi Enikő
Solti Csongor Péter
Spiegelhalter Máté
Szakolczai Ákos
Szomor Noémi
Vidinszki Marcell
Záborszky Marcell
Horváth Cintia Laura

 

 

 
5. a osztály

Osztályfőnök:

Bajusz-Gajdics Ágnes

Brandthuber Adrienn
Gemela Benedek
Gerőfi-Gerhardt Janka
Herner Szabolcs
Ihász Kinga
Intze Tas
Kollár Mariann
Mravinác Anna Sára
Oberle Boglárka
Oláh Adél
Parniczky Gergő
Peller Bálint
Peller Bence
Peller István Tamás
Ruzsa Dominik
Ruzsa Patrik
Schäffer Léna
Sörös Annamária
Stéhli Bence Zsolt
Szabados Kristóf
Szabados Máté
Szabó Bence Vilmos
Tagscherer Balázs
Timár Doroti Kiara
Tóth Dávid
Tóth Emese Luca
Uj Blanka
Vörös Emma Teréz
Ziegler Vince

 

 
5. b osztály

Osztályfőnök:

Megyesi Ilona

Ágai András
Benedeczky Luca Sára
Borza Bálint
Dombi Szilvia
Dvorán Esztella
Erményi Levente
Garay Armand Balázs
Hajdu Kamilla
Herbert Laura
Horváth Malvin Vivien
Ipacs Viktória Írisz
Krupp Petra
Kulcsár Zoltán
Merk Milán József
Molnár Zétény
Nagy Kíra Györgyike
Papp Anna Dorka
Petróczki Dorina Karina
Pisser Péter
Tóth Petra
Török Adél
Török Fanni
Vásárhelyi Nóra
Vécsei Dorottya
Viola Gergő
Wágner Vivien
Warcholik Virág

 

 
6. a osztály

Osztályfőnök:

Mező Krisztina

Bajusz Réka
Czakó Márk
Farkas István Álmos
Fazekas András
Ferencz Réka Mária
Für Levente István
Griff Anett
Heer Dávid
Hernás Janka Sára
Károssy Jenő Levedi
Klein Xavér
Klotz Alex Josef
Kollár Anna Réka
Kovács Ákos
Kozek Hanna
Krupp Szabolcs
Majnek Lilla
Marlok Nóra
Mészáros Kende Attila
Németh Ferenc
Nick Bernadett
Nyári Gergely Balázs
Oláh Réka
Rákosfalvi Réka
Scheller Ábel Zoltán
Sóskuti Csenge Gizella
Szilágyi Zsombor Máté
Varga Kata
Varga Panna
Vizner Zoé

 

 
6. b osztály

Osztályfőnök: 

Tagscherer Ágoston

Acélos Dorina
Hegyes Csaba
Hevér Máté
Horváth Dániel Dávid
Kapuvári Ibolya Anasztázia
Koczor Kolos
Kós Lívia Hanna
Koszek Fruzsina
Kovács Martina
Krecsmarik Csillag Virág
Kutala Miron Arián
Lieber Roland
Majnek Flóra
Manhertz Vilmos
Marosi Gergő
Mester Bálint
Mezei Máté
Oberle Virág
Pálmai Ákos Kristóf
Paulusz Réka Flóra
Peller Hanna
Polgár Angyalka
Posztós Gréta Tímea
Pribusz Nóra
Rácz Kirill
Regős Ákos Vazul
Sipos Olga
Stadtmüller András

 

 

 
7. a osztály

Osztályfőnök: 

Futó Viktória

Dömötör László
Hau Erika
Hau Viola
Havasi Zsolt Bence
Major Dominik Ábel
Mátrai Brigitta Mária
Mogyorósi-Nagy Csenge Dóra
Pálinkás Milán
Payer Márk
Schäffer Gergő
Sörös Éva Krisztina
Szép Gréta
Szép Kata
Wieszt Hanna

 

 
7. b osztály

Osztályfőnök: 

Pergel Éva

Csikós Mihály
Csuka Anna
Főcze Anna
Galacs Attila
Hegyes Áron
Makkai Anna
Mogyorósi Roland
Nagy Levente
Papp Szilvia
Révai Alexandra
Scheller Dominik
Schuck Lívia
Soós Krisztina
Tóth Csenge
Varga Zsófia
Vásárhelyi István

 

 
8. a osztály

Osztályfőnök:

Fogarasy Attila

Barkóczy Blanka Kata
Bécsi Vanessza
Berki Benedek
Dósa-Pap Ármin
Hegyi Friderika
Kapuvári Vivien
Károssy Enikő Marianna
Kiss Gábor Márton
Klencsák Máté
Kovács Szilvia
Kriston Emese
Marosi Csilla
Molnár Botond
Németh Balázs
Niesz Martin
Papp Andrea Panka
Steckl Alexandra
Tar Bálint Pál
Varga Szabolcs

 

 

 
8. b osztály

Osztályfőnök:

Jókai Piroska

Czink Dávid Tamás
Effenberger Gergő
Fekete Vivien
Fogarasy Molli
Gábeli Ákos András
Holló Dávid
Kemény Barbara
Kovács Péter
Mirk Dániel
Paul Kristóf
Pap Kíra
Paulusz Petra Anna
Peller Bence
Rácz Tifani
Regős Réka
Sipos Laura
Stadtmüller Enikő
Tenyei-Tóth Rebeka
Tóth Zoltán
Várnagy Laura

 

 

Köszöntő

 

mezinger

Mézinger Éva 
igazgató köszöntője
magyarul
németül

Interjú az
igazgató asszonnyal 

Küldetésünk

Pedagógiai programunk alapelve a gyermekek szeretetén alapuló,
a gyermeki jogokat tiszteletben tartó, gyermek központú pedagógia. Iskolánk a gyermeki életet élni engedő, önállóan is gondolkodó és cselekvő gyerekek iskolája.

A Küldetésnyilatkozat teljes szövege itt olvasható.

Nemzetiségi ruha

Hogyan kell helyesen
felvenni a nemzetiségi ruhát?

IMG_2551

Facebook oldalunk

Facebook_logo-6

Bejelentkezés

Ki böngész minket?

Oldalainkat 89 vendég böngészi

Videók

 

videos

On-line jubileumi évkönyv

 

75

Örökös tanáraink

Albel Attiláné
Bokor Árpádné
Deli Zoltánné
Dornbach Ferencné
Karl Ferencné
Jákli Ferencné
Pajor Róbert
Pekó Józsefné
Rácz Borbála

Alapítvány

Kérjük, hogy adományaival
és személyi jövedelemadója
1%-ával támogassa iskolánkat
alapítványunkon keresztül!

A Közösen Gyermekeinkért 
Alapítvány adószáma: 
19182669-1-13

Az alapítvány
bankszámlaszáma: 
11742245-20044411

Köszönjük!

Alapítványi beszerzések
1999-2016