"Mindaddig, míg nem érzünk rokonszenvet és szeretetet minden élőlénytársunk iránt, nem mondhatjuk, hogy megértettük az erkölcs törvényét." (Mahatma Gandhi)

 

Jó tanács

Röviden

Vakáció! Vakáció! Vakáció! Vakáció! Vakáció! Vakáció!

Vakáció! Vakáció! Vakáció! Vakáció! Vakáció! Vakáció!

 

 

 

 

 

 

2020. július 14 - kedd
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • red style
  • yellow style
Nyitólap Hírek Osztálykirándulás Tatán
Osztálykirándulás Tatán
Hírek - Iskolánk élete
Írta: Fogarasy   
2019. május 30. csütörtök, 12:29

IMG_6155

A kirándulás

„Amikor felébredtem, még nem tudtam, hogy milyen jó lesz ez a nap. Elindultunk a busszal, Attila mellé ültem és jókat játszottunk. Először a Tatai várat néztük meg. Azt hittem, hogy a belseje igazi vár, de egy múzeum volt. Onnan átsétáltunk a rendőrségre, ahol töltetlen fegyverekkel ismerkedhettünk, beülhettünk a rendőrautókba, felülhettünk a rendőrmotorokra, és beöltözhettünk rendőrnek. ..."

Peller Benedek

„Az osztálykiránduláson a rendőrség tetszett a legjobban. Beülhettünk a rendőrautóba, a fegyvereket is megnézhettük. A fogdába Mária néni fotózott. Kicsit később tenyérlenyomatot is vettek tőlünk, amit emlékbe hazavihettünk. Nagyon jól éreztem magam! Remélem, megyünk még kirándulni Tatára!"

Griff Nóra

„A Turulmadár volt az utolsó és szerintem a legérdekesebb helyszín. Hatalmas szárnyai, a koronája és a kard a karmai között igazán fenséges látvány volt. "

Horváth Noel

„A vonatozás nagyon izgalmas volt. Sok érdekességet tudtunk meg a városról. A vonat körbevitt minket Tatán. Szép dolgokat láttunk közben és a vonaton érdekes dolgokat hallottunk és ismerhettünk meg. Nagyon jó nap volt!"

Bajusz Virág

„Én már nagyon vártam a kirándulást! Először a Tatai várban tettünk látogatást, láttunk ott régi fegyvereket és a magyar dinókról is megtudtunk pár dolgot. A várban nagyon szép hűtőmágneseket lehetett venni. Utána elmentünk a rendőrségre, ott kipróbálhattuk a rendőrfelszereléseket. Még kézlenyomatot is készíthettünk! Elmentünk még kisvonatozni is. Végül elmentünk a Turulmadárhoz. Nekem nagyon tetszett a kirándulás."

Szabó István

„Ami a legjobban tetszett az a Turulmadár emlékmű volt. Szuper a kilátás fentről. Nagyon jó volt a Turul-tanösvény is. Szépre kialakították az utat is. A másik, ami tetszett a vár. Nagyon érdekes dolgok voltak a vár múzeumában. Az időjárás kedvezett nekünk, nem esett az eső. Nekem nagyon tetszett az egész kirándulás. Ez volt a legjobb!"

Mátrahegyi Flóra

 

Módosítás dátuma: 2019. június 08. szombat, 14:19
 

Köszöntő

Igazgat

Szontág Nándor
igazgató köszöntője

Küldetésünk

Pedagógiai programunk alapelve a gyermekek szeretetén alapuló,
a gyermeki jogokat tiszteletben tartó, gyermek központú pedagógia. Iskolánk a gyermeki életet élni engedő, önállóan is gondolkodó és cselekvő gyerekek iskolája.

A Küldetésnyilatkozat teljes szövege itt olvasható.

Nemzetiségi ruha

Hogyan kell helyesen
felvenni a nemzetiségi ruhát?

IMG_2551

Facebook oldalunk

Facebook_logo-6

Bejelentkezés

Ki böngész minket?

Oldalainkat 51 vendég böngészi

Mozanapló

Ajánlattételi felhívások

Aktuális felhívások:

Jelenleg nincs aktuális felhívás.

Az összes felhívást (a lejártakat is) lásd:
Hírek / Ajánlattételi felhívások

Videók

 

videos

On-line jubileumi évkönyv

 

75

Örökös tanáraink

Albel Attiláné
Bokor Árpádné
Deli Zoltánné
Dornbach Ferencné
Karl Ferencné
Jákli Ferencné
Mézinger Éva
Pajor Róbert
Pekó Józsefné
Rácz Borbála

Ballagási tablók

1950-1974; 1992-2019

1950-lt-isk-lnyok

Alapítvány

Kérjük, hogy adományaival
és személyi jövedelemadója
1%-ával támogassa iskolánkat
alapítványunkon keresztül!

A Közösen Gyermekeinkért 
Alapítvány adószáma: 
19182669-1-13

Az alapítvány
bankszámlaszáma: 
11742245-20044411

Köszönjük!

Alapítványi beszerzések
1999-2016 

2016-2018